8 sty 2017

Nieudany rewanż we Włocławku

Po trzech tygodniach od pierwszego meczu, w sobotnie popołudnie zagraliśmy rewanżowy sparing z TKM Włocławek.
Pomimo dobrego nastawienia i chęci odegrania się za porażkę w Ostrowie, nie udało się nam wygrać.
Mecz był zacięty i miał podobny przebieg do pierwszej naszej potyczki, z tym że w drugiej kwarcie włocławianie odskoczyli nam na 9 pkt., my natomiast mieliśmy świetna trzecią kwartę i przed ostatnią odsłoną wyszliśmy na prowadzenie 50:45. Trzy minuty przed końcem notowaliśmy remis po 55, niestety końcówkę (podobnie jak w Ostrowie) wyraźnie przegraliśmy.

Spotkanie było pełne walki, obie drużyny zanotowały sporo strat. Lepiej radziliśmy sobie z wysokimi przeciwnikami, ale ponownie nie wytrzymaliśmy napięcia wyrównanej końcówki, nad tym elementem, głównie w sferze mentalnej, musimy popracować.

TKM Włocławek – Kasprowiczanka 62:55 (18:17, 18:10, 9:23, 17:5)

Punkty: Kacper Stawicki 2, Wojtek Krzyżanowski 4, Tomek Marek 5, Bruno Kromolicki 2, Mateusz Kuncewicz 6, Stasiu Stawiński 3, Mikołaj Zaremba 8, Kacper Pietrasik 6, Nikodem Suski 9, Filip Koźma 3,  Kacper Jasiak.